NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

MAXKIN. Alarm domowy i monitoring w jednym!

2018-01-08 15:13:19

Na polski rynek wkraczają innowacyjne produkty firmy MAXKIN. Choć to producent mało znany w naszej części globu, to jego produkty od 2014 były już wielokrotnie wyróżniane na międzynarodowych targach zabezpieczeń IFSEC w Londynie. Czy rzeczywiście można wymyślić jeszcze coś nowego? Okazuje się, że tak i to w znakomitym stylu. Póki co, do oferty wprowadzono trzy różne systemy:

Hybrid GSM & Wi-Fi Smart Cam Alarm System

Sztandarowy produkt MAXKIN. Można powiedzieć, że jest on skrzyżowaniem bezprzewodowej centrali alarmowej GSM z kamerą, rejestratorem i sensorem ruchu. W zgrabnej sześciokątnej obudowie zintegrowano 1 megapikselową kamerę z detekcją ruchu i dwukierunkowym dźwiękiem, baterię zapewniającą 10h pracy bez zasilania oraz syrenę alarmową. Systemem można zarządzać przez aplikację na smartfona, przy pomocy połączenia WiFi lub GSM/3G. Przy pomocy tej samej aplikacji, możliwy jest też podgląd widoku z kamery i przeglądanie zapisanych w pamięci nagrań. Alarm można rozbroić również w bardziej staroświecki sposób, tj. dołączonym do zestawu pilotem. Trzeba przyznać, że możliwości tego systemu całkowicie wyczerpują potrzeby przeciętnego użytkownika, przy czym producent zapewnia, że można go niemal bez ograniczeń rozbudowywać o dodatkowe kamery, sensory czy piloty. Cena detaliczna bazowego zestawu została ustalona na 1149 zł brutto.

Więcej na stronie: https://www.mbbm.com.pl/smart-home-maxkin-maxkin-hybrid-gsm-&-wi-fi-smart-cam-alarm-system-i3-o_l_120_5382.html

Maxkin Hybrid GSM & Wi-Fi Smart Cam Alarm System

X1 GSM Alarm System

To centrala alarmowa z modułem GSM, którą można zarządzać przy pomocy smartfona lub wysyłając komendy sms. Wymagane jest posiadanie aktywnej karty sim, dzięki której centrala ma łączność ze światem zewnętrznym. Zestaw startowy zawiera bezprzewodowy sensor ruchu oraz kontaktron, a także dwa piloty. Do zestawu można dodać w sumie aż 50 czujników, a jedynym minusem jest to, że nie podłączymy do niego kamery WiFi. Wbudowana bateria pozwala na pracę bez zasilania przez 16 godzin. Cena zestawu zaczyna się od 749 zł brutto za wersję z modułem GSM/2G.

Więcej na stronie: https://www.mbbm.com.pl/smart-home-maxkin-maxkin-x1-gsm-alarm-system-o_l_120_5383.html

Maxkin X1 GSM Alarm System
Portable WiFi Alarm System

Zwany przez producenta pieszczotliwie Conch (koncha). W przypadku tego niewielkiego zestawu, komunikacja z systemem odbywa się wyłącznie poprzez sieć WiFi, więc trzeba mieć w domu router i możliwość połączenia np. przez VPN. Poza tym, system jest kompatybilny z pozostałymi sensorami z oferty, których można dodać aż czterdzieści. Alarm, poza aplikacją, można uzbrajać i rozbrajać także przy pomocy pilota. Każdemu pilotowi można nadać indywidualną nazwę. Dzięki temu, w łatwy sposób można zorientować się np. który z domowników wrócił do domu. W zestawie jest jeden pilot oraz dwufunkcyjny sensor ruchu zintegrowany z kontaktronem, oczywiście bezprzewodowy. W centralę jest wbudowana syrena alarmowa 90dB. Centralkę umieszcza się bezpośrednio w gniazdku. Cena zestawu to tylko 599 zł brutto.

Więcej na stronie: https://www.mbbm.com.pl/smart-home-maxkin-maxkin-portable-wifi-alarm-system-o_l_120_5384.html

Maxkin Conch


Na koniec warto wspomnieć, że wszystkie systemy bezpieczeństwa Maxkin są bardzo odporne na zakłócenia i ataki, poprzez zaawansowaną technologię szyfrowania FHSS, dzięki czemu mogą konkurować z podobnymi systemami opartymi na rozwiązaniach przewodowych. Wszystkie urządzenia są objęte 2 letnią gwarancją i sprawiają wrażenie bardzo solidnych. Trzeba przyznać, że jakość wykonania poszczególnych komponentów jest na wysokim poziomie, a znakomity design sprawia, że urządzenie będą ozdobą każdego pomieszczenia.

Maxkin czujnik zalania flood sensorMaxkin Sensor ruchu i otwarcia


Pierwsze egzemplarze są już dostępne do testów. Importer deklaruje, że chętnie nawiąże nowe kontakty handlowe ze specjalistami, którzy działają obecnie na styku branż Smart Home i Security. Póki co, urządzenia można zamawiać przez stronę importera: www.mbbm.com.pl/maxkin


###


Dodatkowe informacje:

MBBM POLAND SP. Z O.O. SP.K.
tel. (32) 431 03 00
email: info(at)mbbm.pl

O firmie MBBM POLAND:

Firma MBBM POLAND od 2006 roku dostarcza na polski rynek innowacyjne i niszowe produkty w wybranych segmentach branży IT. Zaczynając swoją drogę od importu routerów bezprzewodowych, firma wprowadzała na polski rynek kolejno pierwsze modemy 3G i LTE wiodących marek, jedne z pierwszych na świecie dyski SSD, a także rozszerzyła asortyment m.in. o serwery sieciowe, smartfony czy powerbanki. Przez te wszystkie lata firma zyskała na rynku uznanie wielu klientów, partnerów i instytucji publicznych.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: